Суспільство

В Жмеринці, де зняли мера, виконком замовив консультацій на 252 тисячі гривень

11 жовтня 2018, 11:35

 Виконавчий комітет Жмеринської міської ради провів дві електронні закупівлі по замовленню консультаційних послуг. 10 жовтня укладено дві угоди з переможцем – ФОП Лесюк Віталій Володимирович (м. Львів) на загальну суму 252 тис. грн.

Відповідно до тендеру, виконком Жмеринської міської ради, яким керує Юрій Світлак, замовив підприємцю бухгалтерські та аудиторські послуги, що повинні надаватись до 31 грудня 2018 року.

Нагадаємо, 22 травня депутати Жмеринської міської ради на позачерговій сесії висловили недовіру міському голові Анатолію Кушніру та проголосували за дострокове припинення його повноважень. Зараз тривають суди, на яких мають визначити чи законним є рішення міськради щодо припинення повноважень мера.

Відомо, що 14 жовтня в Жмеринці по вул. Київській відбудеться урочисте відкриття Площі Героїв, на якій мали встановити пам’ятник, що викликав обурення родин загиблих Героїв Небесної Сотні. В серпні люди приходили до Юрія Світлака, який керує громадою з погрозою протестів, якщо на площі встановлять монумент.

Вiнниця.info

Теги: закупівлі Жмеринка 
Матеріали по темі