Економіка

В Жмеринському районі одній і тій же людині двічі безкоштовно видали по 2 гектари землі

11 червня 2021, 10:16

Жмеринським міськрайонним судом Вінницької області задоволено позов прокуратури в інтересах держави про визнання незаконним та скасування наказу Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області та витребування земельної ділянки. Суд зупинив подвійну приватизацію 2 га сільськогосподарської землі.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Вивчаючи стан законності під час розпорядження земельними ділянками державної власності на території Жмеринського району, прокуратура виявила порушення вимог Земельного кодексу України.

Встановлено, що у приватну власність громадянину було повторно надано земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства загальною площею 2 га орієнтовною вартістю 250 тис. гривень.

Водночас з’ясувалося, що чоловік раніше вже реалізував своє право на отримання безоплатно у власність земельних ділянок за вказаним видом використання на території іншої області.

Виявивши порушення законодавства, прокуратура звернулася до суду з позовом із вимогами визнати незаконним та скасувати наказ відомчого управління та витребувати на користь держави зазначену земельну ділянку. Суд задовольнив позовну заяву прокурора.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото ілюстративна

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: земля прокуратура Вінниччина 
Матеріали по темі