Суспільство

У Жмеринці ранкова злива розмила дороги і підтопила подвір'я людей

7 липня 2020, 12:08

7 липня внаслідок ранкової зливи постраждали жителі мікрорайону «Заріччя» в Жмеринці. Там негода затопила городи мешканців, а в деяких людей вода стоїть навіть в помешканні. Також рясні дощі розмили асфальт вздовж вулиць та зруйнували частину дороги.

Про це повідомляє місцеве видання «Жмеринка.City».

Як повідомляють журналісти, біля оселі місцевої жительки весь город затопило водою, в іншого ж мешканця мікрорайону вода дісталася оселі – в будинку до 10 сантиметрів дощових опадів.

«Згори з Доватора з дощовою водою летіло все підряд – каміння, цегла, сміття. Усе це тепер в мене у дворі, під хатою, а в городі всю картоплю змило під корч, який урожай можна чекати?», – бідкається жителька вулиці Мельнична.
Гірша ситуація у людей, які живуть трохи нижче вулиці, каміння з верхніх провулків та вулиць тут летіло з такою швидкістю, що розмило асфальт і частину дороги.

«Завжди після дощу наш мікрорайон потопає у воді і болоті, а після такої аномальної зливи вода до цих пір стоїть у хаті», – розповідає місцевий мешканець і йде надати поміч своєму другу Полкану, який через негоду змушений сидіти на прив’язі у воді.

На 7-е липня в мікрорайоні «Заріччя» запланували зустріч з міським головою Анатолієм Кушніром та депутатом обласної ради Олегом Легезою. Люди розповідають, що підніматимуть питання облаштування водостічної системи, яка змогла б відводити воду хоча б від осель.


Нагадаємо, наша редакція підготувала фоторепортаж з центру Вінниці під час дощу.

Вінниця.info, фото – з сайту «Жмеринка.City»

Теги: злива Жмеринка негода будинки 
Матеріали по темі