Суспільство

В зоні ООС під час несення служби помер вінничанин Юрій Трет’яков. В місті оголосили День жалоби

22 грудня 2020, 11:04

23 грудня у Вінниці оголосили День жалоби у зв’язку із похованням вінничанина, учасника ООС, старшого солдата, командира міномета 3-ого мінометного розрахунку військової частини А2896, Юрія Трет’якова. Військовослужбовець помер 19 грудня внаслідок зупинки серця під час несення служби. Юрію було 48 років.

По це інформують на фейсбук-сторінці Вінницької міської ради.

Відомо, що Юрій Трет’яков у 2018 році був призваний Вінницьким ОМВК на військову службу за контрактом.

На знак вшанування пам’яті захисника у День жалоби на території Вінницької громади приспустять прапори України із траурною стрічкою на будинках і спорудах місцевого самоврядування, будівлях комунальних підприємств, установ та організацій.

У виконкомі міської ради також рекомендують підприємствам усіх форм власності на території Вінницької міської територіальної громади долучитись до вшанування пам’яті Юрія Трет’якова та вивісити на приміщеннях державні прапори з чорними стрічками.

Прощання із померлим відбудеться 23 грудня о 13:00 в Спасо-Преображенському кафедральному соборі (вул. Соборна, 23). Поховають військовослужбовця на Алеї Слави Центрального кладовища (вул. А. Медвідь, 2).

На час проведення прощальної церемонії та поховання на території громади буде обмежено проведення концертно-розважальних заходів.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Теги: АТО ООС День жалоби Юрій Трет'яков Донбасс 
Матеріали по темі