Політика

Вадим Кудіяров: «Гідність нації» підтримує вінницький спорт»

30 жовтня 2019, 14:05

Нещодавно створена Вінницька патріотична громадська організація «Гідність нації» вже почала активно підтримувати місцевий спорт. Серед іншого, вона запровадила систему преміювання кращих спортсменів, які успішно виступають на змаганнях всеукраїнського і міжнародного рівнів. Зокрема, вже фінансово підтримала збірну Вінниччини з фрі-файту (українського виду змішаних єдиноборств), яка успішно виступила на чемпіонаті України в Тернополі. Четверо її учасників привезли додому медалі різних рівнів.

Чемпіоном серед юніорів у ваговій категорії до 57 кг став Артур Блинда, який здобув путівку на Чемпіонат світу. Бронза також в активі Руслана Ковальчука (до 69 кг). Інші два наших земляки виступали у віковій групі «21 рік і старші». Олександр Кухарук (до 79 кг) виявився віце-чемпіоном. А Дмитро Павлюк (до 84 кг), який вперше поїхав на змагання всеукраїнського рівня, став бронзовим призером. Артур Блинда і Олександр Кухарук на чемпіонаті України виконали розряд кандидата в майстри спорту.

– Спорт необхідно розвивати, адже він виховує в людях патріотизм, цілеспрямованість, вміння боротися і досягати поставленої мети. Всі ці якості завжди будуть в нагоді у житті. Окрім того, спорт слугує профілактикою від наркоманії, алкоголізму, життю у віртуальному просторі, тощо, – прокоментував голова Вінницької громадської організації «Гідність нації» Вадим Кудіяров.

ГО «Гідність нації» запрошує до співпраці місцеві федерації з різних видів спорту. Вона готова підтримувати кращих спортсменів Вінниччини.

Прес-служба Вінницької громадської організації «Гідність нації»

Теги: Вадим Кудіяров спорт Гідність нації 
Матеріали по темі