Місто

Вакциновані та щасливі: у Вінниці отримали призи перші 30 переможців антиковідного розіграшу. Фото

22 жовтня 2021, 11:45

22 жовтня, об 11 годині, біля входу до Вінницької міської ради стоять 15 велосипедів та 30 телевізорів. По лівий бік, біля столу, з паспортами вишукуються люди різного віку. Це переможці першого етапу розіграшу, який у місті влаштували серед повністю вакцинованих осіб.

Нагадаємо, 19 жовтня у Вінниці пройшов перший етап розіграшу в рамках акції «Вакцинуйся збережи життя».

Серед переможців і Олександр Постернак. Він виграв телевізор.

«Коли вакцинувався, робив це для себе. Для родини та держави. Дуже радію перемозі, бо це перший достойний приз. Колись, ще у дитинстві, у «Лото Забаві» виграв шість гривень. А лотерейний білет коштував шість гривень. Ми з дружиною вирішили, що виграний телевізор залишимо собі. А той, що у нас вже є, віддамо батькам. Моя дружина зраділа виграшу, також вакцинувалася. І теж бере участь у розіграші, сподіваємося виграти автомобіль. Батьки у процесі вакцинації, тому також братимуть участь у розіграші», - зауважує Олександр.

Олена Трачук, 1965 року народження, виграла велосипед. Але замість неї приз забирає її дочка.

«Мама вміє їздити на велосипеді, але за кермо давно не сідала. Та має четверо онуків, сподіваємося, що діти нагадають бабусі, як весело можна проводити час на двоколісному», - посміхається дочка Світлана.

Рятувальник та за сумісництвом викладач Іван Татарінов виграв телевізор.

«Подарунки завжди доречні. Цей телевізор розмістимо у кухні. Його буде дивитися моя дружина, коли там готуватиме для родини смачні страви», - усміхається переможець.

Серед переможців також є чоловік з прізвищем Моргунов.

«Мене звати Василь Петрович, і я не родич мера Вінниці. У нас просто однакові прізвища. Я виграв велосипед. Але… вже за нього не сяду. Бо не ті роки. Його вже подарував своєму онуку Артему. У нього два роки тому зламався велосипед. Тож йому цей приз дуже доречний», - зауважує Моргунов.

Також нагадаємо, що 15 листопада відбудеться другий етап розіграшу. З деталями можна ознайомитися тут.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця антиковідний розіграш переможці 
Матеріали по темі