Економіка

Валерій Коровій: У 2018 році Вінниччина отримає вдвічі більше коштів на ремонт доріг ніж цьогоріч

3 листопада 2017, 15:56

2 мільярди гривень отримає Вінниччина на ремонт доріг у 2018 році. Така сума є вдвічі більшою від тієї, яку виділили в цьогоріч.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької ОДА за інформацією голови Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія.

«Наступний рік буде переломний у напрямку ремонту доріг, - зазначає посадовець. – Обласні державні адміністрації беруть на себе функцію замовника. Як зазначав Прем’єр – Міністр Володимир Гройсман, за 3 -4 роки ми матимемо нову якість вітчизняних доріг.  Згідно з новим законодавством, ми забираємо  в обласне підпорядкування маже 7, 5 тисяч державних доріг місцевого значення. Ту роботу, яку розпочато нині - будемо  продовжувати та розширювати. Уже виготовляється проектно – кошторисна документація. Наступного року плануємо зробити ремонт доріг в напрямку Тульчина, Тростянця, Крижополя, Оратова, Липовця.

Реалізовуватимуться програми, які дадуть можливість органам місцевого самоврядування брати участь у співфінансуванні ремонту власних доріг, адже у нас 25 тисяч комунальних доріг: сіл, селищ та міст. Їх теж ремонтують.  Наразі  запрошуємо до співпраці компанії, які можуть виконати таке завдання відповідно до стандартів, що запроваджуються в Україні», - зауважив Валерій Коровій.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: дороги голова ОДА 
Матеріали по темі