Україна

Вандали розтрощили в Умані парк «Софіївку»

29 лютого 2016, 17:32

 Одне із 7 чудес України, що приваблює туристів всього світу, стало жертвою вандалів. В ніч з 25 на 26 лютого «Софіївка» перетворилась на руїну. Поки охоронець робив обхід, невідомі умудрились вщент зруйнувати алею, що веде до фонтану «Змія».

За словами охоронця, близько 10 вечора в «Софіївку» зайшли 4 молодих хлопці і 2 дівчини, наглядач пішов робити черговий обхід, і коли повертався назад, побачив, що після приходу небажаних гостей, парк став схожий на руїну. Молодики залишили Аристотеля без голови, а всі лавки та смітники по алеї, що веде до фонтану «Змія», були перевернуті, деякі з них, вщент розтрощені. Керівництво парку ніяк не може усвідомити той факт, як вандали умудрилися відірвати 80-тикілограмову вазу, біля колонади, і кинути її в озеро.

Як повідомляє директор «Софіївки» «За всі 36 років свого керівництва ще не бачив подібного невігластва. Це далеко не перший випадок за цей рік. Близько місяця тому, було викрадено розсаду на суму 10 тисяч гривень. Руйнування, яких зазнав парк минулої ночі розорить «Софіївку» на 50-60 тисяч гривень.» Так як сезон ще не відкрився, і немає напливу туристів, а отже й додаткового прибутку, керівництво парку немає коштів для відновлення та реставрації. Адже, на рахунку «Софіївки» «висить» ще минулорічний борг за електроенергію, на суму 317 тисяч гривень.

Вечірня Умань

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: погром софіївка 
Матеріали по темі