Суспільство

Великодній вантаж з Вінниці в АТО: генератори, «кікімори» для снайперів і пасочки

11 квітня 2017, 12:50

 11 квітня Вінниця відправила у зону бойових дій вантаж до Великодня. Для захисників повезли все найнеобхідніше: від дизельних генераторів до святкових пасочок.

«Збирали, як завжди, всім світом. Допомагала і вінницька міська рада, і навчальні заклади, і компанії, які небайдужі. В рамках акції «На передовій магазину немає» до нас підійшла жінка й залишила всього 3 гривні, але то дуже важливі 3 гривні, бо вона віддала все…», - говорить волонтер Андрій Сірак.

Бійці АТО отримають від вінничан дизельні генератори, амуніцію, взяття, маскувальні сітки, «кікімори» для снайперів, набори для чистки зброї і, звичайно, гостинці.

«Смаколики – це наш «бонус» для хлопців, адже приїхати перед Великодніми святами без чогось смачного, домашнього, то був би для гріх. Пасочки, свіжі яйця, ковбаси, запіканки, сири, м’ясна продукція, багато печива, чай, кава, 32 ящика яблук. Стіл буде гарний», - додає Андрій Сірак.

Андрій Сірак

Андрій Нечипорук зазначив, що вантаж повезуть всією передовою:

«Широкіне, Водяне, Мар’їнка, Красногорівка, Піски, Опитне, шахта «Бутівка», промзона і Світлодарська дуга».

Перед поїздкою вінницьким волонтерам вручили нагороди, які для них підготувала 72-га окрема механізована бригада. Ордени отримали: Андрій Нечипорук, Олександр Кривак та Леонід Гармідер. Відзнаки останніх двох вручили їх дітям.

Андрій Нечипорук

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: АТО 
Матеріали по темі