Суспільство

Велосипед з крилами: на Вінниччині встановили функціональний пам’ятник двоколісному. Фото

13 вересня 2021, 17:00

У рамках святкування Дня села, 12 вересня у Великій Кісниціурочисто відкрили пам’ятник Велосипеду. Роботи над проєктом розпочалися 25 вересня 2000 року.

«У процесі підготовки та його побудови, пам’ятник пройшов великі трансформації. Справжня еволюція. Спершу планувалося зробити статичний пам’ятник з металу. І все. Але «апетит приходить під час їжі...» Вирішили додати нашому велосипеду крила - як символ вільного польоту, нестримності. Ну а якщо є крила - то вони мають рухатися. Та наш інженер знайшов технічні рішення.І крила почали рухатись! Далі додали підсвітку - гарно ж так увечері. А тоді подумали - а нехай пам’ятник ще й крутиться, ми ж йдемо «в ногу з технологічним процесом», наразі, в моді робити селфі. Тож обираймо фон для душі», - розповідає Андрій Федик, ініціатор створення пам’ятника.

Роботи над проєктом розпочалися 25 вересня 2000 року.

«Висловлюємо особливу подяку головному інженеру цього творіння - Михайлу Девдері із села Качківка. Який витрачав весь свій вільний час на таку кропітку роботу, і що найголовніше - це майстер, щовтілює всі поставлені завдання у реальність», - зауважує Федик.

Нагадаємо, у Великій Кісниці рік тому встановили пам’ятник томату. У вдячність за те, що завдяки помідорам селяни мали та мають гроші на життя, вони. Це один з найважчих пам’ятник томату у світі. Його вага – вісім тонн. Витесали його з велетенської брили привезеної з місцевого кар’єру.

Також зауважимо, що у селі нині почали вирощувати кавуни, та впевнені, що незабаром Вінниччина зможе конкурувати баштановими з південними регіонами України.

А до дня Незалежності України місцеві жителі викосили Герб країни на околиці села.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото, Андрія Федика.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина пам’ятник двоколісному 
Матеріали по темі