Суспільство

Величезна ліквідація килимів у магазині «Килимовий ярмарок»

19 серпня 2019, 15:15

Встигни до кінця серпня придбати килим у магазині «Килимовий ямарок». Знижки до 70%. Працівники магазину Вам нададуть консультацію та допоможуть з вибором килима.

Килим має особливе значення для будинку, адже має унікальну здатність додавати затишку і тепла, візуально змінювати простір в кімнаті, підкреслювати її стиль.

Знамениті східні традиції виготовлення килимів сьогодні широко використовують провідні виробники. Щоб килим був ніжним, м'яким і одночасно довговічним, обирається якісну сировину, удосконалюються методи його обробки, практикуються кращі методики ткацтва, щоб в результаті отримати справжній зразок килимового мистецтва.

Магазин «Килимовий ярмарок» є представником широко розгалуженої мережі килимових маркетів і вразить вас різноманітністю і багатством вибору килимів. Ми пропонуємо кращі зразки від відомих килимових фабрик і майстерень Ірану, Індії, Туреччини, Бельгії та Греції. Кожен виріб - унікальне і неповторне, воно втілює секрети й тонкощі багатовікового майстерності.

У «Килимовому ярмарку» можна придбати:

  • килими машинного ткацтва в широкому асортименті;
  • вироби ручної роботи з натуральних матеріалів;
  • класичні килими - сучасні, східні, європейські зразки;
  • рельєфні килими;
  • килимки для дитячої кімнати;
  • етнічні та античні вироби;
  • килими з акрилу;
  • кошлаті килими і багато інших.

У магазинах представлено більше 2000 зразків килимів - наші консультанти допоможуть вам розібратися в їх різноманітті, підберуть оптимальний саме для вас.

Ми віримо, що ви знайдете у нас килим, який торкнеться особливі струни в вашій душі, додасть особливого затишку вашого будинку і стане його прикрасою.

Пропонуємо цікаву безкоштовну послугу «примірка килима» - ви зможете оцінити виріб в вашому домі і вирішити чи він вам підходить.

Додайте тепла і затишку вашому будинку разом з «Килимовим ярмарком».

Вінниця, Вул.600 іччя, 17г, біля Мегамолу

Viber / Телеграм +38 067 460 50 53

Менеджер +38 067 460 50 53


Теги: килим ярмарок 
Матеріали по темі