Економіка

Велике будівництво: у Чернівцях, що на Вінниччині, завершують реконструкцію школи

16 жовтня 2020, 09:47

У Чернівцях, що на Вінниччині, в рамках проекту «Велике будівництво» завершують реконструкцію школи ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. Зараз робітники улаштовують фасад і благоустрій території біля закладу.

На реконструкцію виділили 6,5 мільйонів гривень – 90% профінансовано Держфондом регіонального розвитку, 10% – співфінансування з місцевого бюджету.

Про це йдеться на сайті Вінницької ОДА.

Це вже п’ята школа у Вінницькій області, приміщення якої капітально відремонтовано в рамках Національної програми «Велике будівництво».

За словами заступника голові Вінницької ОДА Олександра Піщика, під час розробки проектно-кошторисної документації враховувались три найголовніші фактори: інклюзивність, енергоефективність та пожежна безпека.

Реалізація проекту реконструкції Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 забезпечить якісне функціонування та розвиток комунального закладу, як опорної школи.

Рівень освітніх послуг, результативність виховного процесу та престижність закладу збільшує кількість учнів, покращує якість надання освітніх послуг, вплив на формування якісних процесів трансформаційних перетворень в освітній галузі на території району та області загалом.

Проект Чернівецької школи ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 є інноваційним та іміджевим для району і області, а також є результатом якісного впровадження розпочатих реформ в державі.Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Вінницької ОДА

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: школа реконструкція Велике будівництво Чернівці 
Матеріали по темі