Суспільство

В Калинівці проведуть капітальний ремонт стадіону спортшколи «Авангард»

1 червня 2020, 17:15

В Калинівці у рамках проекту «Великі будівництво» проведуть капітальний ремонт стадіону ДЮСШ «Авангард». Відремонтують бігову доріжку, огорожу стадіону, гімнастичний і волейбольні майданчики, а також глядацьку трибуну. Найближчим часом узгодять проектні рішення.

Про це йдеться на сайті Вінницької ОДА.

1 червня, голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський оглянув територію міського стадіону ДЮСШ «Авангард» у Калинівці. «Це надзвичайно важливий об’єкт для мешканців Калинівської об’єднаної територіальної громади. Саме тому велике значення має конструктивна позиція та тісна співпраця органів місцевого самоврядування та органів державної влади задля успішної реалізації цього проекту. Вкрай важливо провести капітальний ремонт стадіону за усіма сучасними вимогами», - зазначив Владислав Скальський.

Найближчим часом планується остаточне узгодження проєктних рішень щодо проведення ремонтних робіт на території стадіону.

Про значення проекту для місцевих мешканців та про роботу дитячої юнацько-спортивної школи розповів директор ДЮСШ «Авангард» Сергій Грепечук: «Загалом, передбачено проведення ремонтних робіт усіх тих об’єктів, які знаходяться на міському стадіоні. Зокрема, це і бігова доріжка, огорожа стадіону, гімнастичний і волейбольний майданчики, а також глядацька трибуна. Для мешканців громади цей об’єкт є вкрай важливим, адже чимало місцевих жителів, а особливо молодь, дбають про своє здоров’я та приходять сюди, щоб підтримати фізичну форму. Коли ці всі роботи будуть виконані, то це справді буде потужний прорив як для нашого містечка, так і для об’єднаної територіальної громади загалом, враховуючи те, що на території нашої громади функціонує дві дитячо-юнацькі спортивні школи».

За словами Сергія Грепечука, в ДЮСШ «Авангард» займаються 294 дитини, з якими працює 10 тренерів. Переважно тут тренуються мешканці Калинівської ОТГ.

За інформацією, яка подана на сайті Національний проект «Велике будівництво», обсяг фінансування з державного бюджету – 4715.504 грн, з місцевих бюджетів – 3143.669 грн.

Капремонт планують завершити до 1 грудня 2020 року.

Довідка.

У дитячо-юнацькій спортивній школі функціонує 4 відділення: відділення волейболу (дівчата) відділення баскетболу (юнаки), а також відділення футболу та хокею на траві.

У ДЮСШ «Авангард» підготовлено багато спортсменів, які виборюють призові місця на змаганнях різного рівня, включаючи міжнародні.

Раніше ми писали, що в Калинівці облаштують спортивне поле з штучним покриттям.

Вінниця.info, фото з сайту Вінницької ОДА

Теги: Авангард ремонт Велике будівництво 
Матеріали по темі