Афіша Вінниці

Весело і легко – вся правда про сучасних жінок! У понеділок вперше у Вінниці комедія «Хаос. Жінки на грані нервового зриву»

5 жовтня 2018, 17:32

 Гарні, доглянуті, успішні й самодостатні. Здалося б, чого ще не вистачає сучасним жінкам?

Дізнаємося вже у понеділок на прем’єрі у Вінниці яскравої сучасної комедії «Хаос. Жінки на грані нервового зриву», яка спробує розкласти по поличках всі нюанси бентежної жіночої душі.

Показ вистави пройде 8 жовтня о 19.00 у Вінницькому театрі імені Садовського.

На сцені з дивовижним розмахом розвернуться три історії абсолютно різних і в той же час вражаюче схожих жінок.

Шкільна вчителька, журналістка і психотерапевт у виконанні знаменитих українських акторок Катерини Кістень, Віталіни Біблів і Ганни Кузіної поділяться з вами найпотаємнішими бажаннями.

Як у кожної жінки, причини для неврозів знайдуться, варто їх тільки гарненько пошукати: ревнощі, шлюб, що руйнується, некеровані діти, непутящий бос… Список можна продовжувати нескінченно. Але нам, глядачам, цікаві будуть не стільки причини, а те, як героїні впораються зі своїми проблемами.

 «Хаос» — це захоплююча суміш трагедії людських стосунків, життєвого фарсу й іскрометної  комедії.

Ви одержите найбільш несподівані відповіді на запитання, які хвилюють кожну жінку.

Вистава цілком заслужила своє жартівливе звання практичного посібника «Що робити жінці на грані зриву», адже із цим завданням справляється на відмінно!

Вистава поставлена за п'єсою фінського драматурга Міка Мюллюахо.

Режисер - Максим Голенко.

Єдину чоловічу роль виконує зірка столичного театру «Золоті Ворота» та популярних фільмів і серіалів Дмитро Олійник.

Після прем’єри у столиці комедія «Хаос. Жінки на межі нервового зриву» стала хітом сезону і скорила серця аматорів сучасної драматургії.

Постановка повна музики і пластики.

А всі три виконавиці головних ролей - улюблені акторки: зірка серіалів «Слуга народу» та «Коли ми вдома» Катерина Кістень, зірка фільму «Брама» і серіалу «Жіночий лікар» Віталіна Біблів, зірка серіалу «Універ» Анна Кузіна - настільки гармонійно виглядають на сцені, що складається враження, що ролі були написані винятково для них!

Якщо ви готові дізнатися, які демони живуть у кожній жінці, і яким ангелом вона може бути з тим, хто зуміє їх приручити, тоді поспішайте на єдиний показ у Вінниці вистави «Хаос. Жінки на межі нервового зриву» - 8 жовтня о 19.00 у Вінницькому театрі імені Садовського.

Вартість квитків – 190-400 гривень.

Купуйте квитки на сайті http://bilet.vn.ua, у касах театру ім. Садовського, Будинку офіцерів, ТСК «Магігранд» (2 поверх) і ТЦ «Петроцентр».

Замовлення безкоштовної доставки квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.

Організатор – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

 

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: театр 
Матеріали по темі