Суспільство

Вежу Артинова передають на баланс Центру історії Вінниці

15 червня 2020, 16:49

Водонапірну Вежу, яка розташована на Європейській площі, передають на баланс Центру історії Вінниці. Працівники центру скоро почнуть працювати над створенням нового проекту в одному з приміщень Вежі. А «Музей пам’яті воїнів Вінниччини» продовжить свою роботу в стінах споруди.

Про це повідомили на сторінці Центру історії Вінниці.

«11 червня рішенням № 1131 Виконавчого комітету Вінницької міської ради на баланс Центру історії Вінниці передано Вежу Артинова – один із найважливіших символів нашого міста, споруджений у 1911 році для потреб водогону та пожежної команди за проектом архітектора Григорія Артинова.

Колектив Центру здійснюватиме опіку над годинниковим механізмом та прапором Вежі після завершення юридичної передачі об’єктів Департаментом маркетингу міста та туризму. Окремо зауважимо, що філія Вінницького обласного краєзнавчого музею «Музей пам’яті воїнів Вінниччини» (Музей воїнів-афганців) продовжуватиме свою роботу у стінах пам’ятки у штатному режимі», – йдеться в дописі.

Найближчі місяці Центр історії працюватиме над створенням нового проекту в одному із додаткових приміщень Вежі, але про його деталі повідомлять згодом.

Нагадаємо, у Вінниці реставрують основу водонапірної вежі.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вежа Центр історії Вінниці передача 
Матеріали по темі