Місто

Вхід до «Міні Вінниці» став платним. Локація працюватиме і взимку

20 вересня 2017, 13:20

 Відвідування локації «Міні Вінниці», яка розміщена Центральному парку в вирішили зробити платним, через факти вандалізму. Повноцінно локація відкриє свої двері у п’ятницю, 22 вересня. Планується що «Міні  Вінниця» працюватиме і взимку

Про це розповів під час прес-конференції директор КП «Вінницязеленбуд» Ігор Любовський.

«Оплата, це болюче питання, але ми вимушені зробити відвідування «Міні Вінниці» платним. Планується, що квиток коштуватиме 25 гривень за дорослого, та 10 гривень дитячий, діти віком до 6 років безкоштовно. За рахунок цих коштів ми будемо охороняти, утримувати, реставрувати локацію. Кожного року ми плануємо додавати сюди моделі.

Опрацьовується питання, щодо категорії осіб, яким буде надане право безкоштовного відвідування «Міні Вінниці». Можливо, виділимо один день, щоб змогли відвідати локацію соціально незахищені люди», - каже Ігор Любовський. 

За його словами з п’ятниці буде вже платний вхід.

Адміністрацією парка були розроблені правила відвідування локації «Міні Вінниця». Територію охоронятимуть цілодобово.

«Люди зламали стрілки годинника на Вежі, вкрали фігурки, обламали балкончики, вкрали піки, хрестики, проламали арку. Та вкрали дві форсунки автоматичного поливу. Збитки ми не підраховували, все відновлюємо своїми силами. Цілодобово будуть охороняти цей об’єкт

Працюємо без перерви і без вихідних. З 1 березня по 1 жовтня з 10:00 до 19:00. Субота, неділя і святкові дні з 10:00 до 20:00. З 1 жовтня по 1 березня з 10:00 до 17:00.

Ми плануємо працювати і взимку», - каже Ігор Любовський.

Зазначимо, що вартість однієї копії будівлі становить близько 100 тисяч гривень. Усі копії виконaні з міцного плaстику в 3Д формaті, який повинен витримати температуру від -40 до +45 грaдусів.

Як ми раніше повідомляли 8 вересня у Центральному парку відкрили локацію «Міні Вінниця».

Менш ніж за тиждень після відкриття, вінничани вмудрилися зламати макет і вкрасти міні чоловічка. Через 10 днів після відкриття на локації вкрали всі фігури чоловічків.

 

 

 

 

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: парк 
Матеріали по темі