Влада

Виборчі округи Калетників та Джиги покращать за бюджетні кошти на 16 мільйонів

12 вересня 2012, 12:08

Впродовж літа Вінницька облдержадміністрація провела низку тендерів на будівельні роботи вартістю 16,45 млн гривень в округах, де балотуються губернатор Микола Джига і представники сім’ї Калетників. Ці роботи фінансуються коштом державного бюджету і мають бути виконані в цьому році.

Відповідні дані опубліковано в «Віснику державних закупівель».

На окрузі №15, де балотується Джига, замовлено реконструкцію приміщення дошкільного дитячого закладу в с.Вищеольчедаїв Мурованокуриловецького району вартістю 1,30 млн грн. Нагадаємо, раніше ОДА замовила добудову школи в селі Зведенівка Шаргородського району вартістю 10,39 млн гривень.

На окрузі №18, де балотується народний депутат від Партії регіонів Григорій Калетник, замовлено вибірковий ремонт дорожнього покриття вул.Щорса в м.Іллінці (1,95 млн гривень) і вул.Кірова в смт.Оратів (1,27 млн гривень).

На окрузі №16, де балотується член Нацради з питань телебачення та радіо Оксана Калетник, замовлено вибірковий капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Леніна в с. Лядова Могилів-Подільського району (1,54 млн гривень).

Окрім цих підрядів управління Вінницької ОДА цього літа провели тендери на ремонт доріг та тротуарів на території лікарні ім. М. І. Пирогова в м.Вінниці (1,54 млн гривень), реконструкцію з надбудовою другого поверху відділення термінової та планово-консультативної медичної допомоги (санавіація) в «Центрі екстренної медичної допомоги та медицини катастроф», м.Вінниця (2,81 млн гривень) та завершення будівництва загальноосвітньої школи в с.Василівка Тиврівського району (1,52 млн гривень). По Тиврівському району балотуються екс-голова Верховного суду Василь Онопенко та нинішній голова Деснянської РДА в м.Київ Віктор Жеребнюк, який раніше був мером Жмеринки.

Наші гроші

Матеріали по темі