Суспільство

Від Консультативної місії ЄС правоохоронцям Вінниччини передали обладнання для професійної підготовки

30 вересня 2020, 11:28

29 вересня представники Консультативної місії Євросоюзу в Україні з реформування сектору цивільної безпеки передали Вінницькому тренінговому центру Національної поліції комп’ютерну техніку, медичні манекени та засоби захисту, які використовуватимуть правоохоронці під час зайнять з професійної підготовки поліцейських. Таку ініціативу реалізують в рамках проекту «Розбудова потенціалу тренінгових центрів Національної поліції України».

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці поліції Вінницької області.

Як зазначила експерт з питань розвитку кадрової політики КМЄС в Україні Яна Вжещ, таке обладнання надасть змогу покращити якість занять зі службової, фізичної та домедичної підготовки поліцейських.

Наприклад, для ефективного навчання та практичної підготовки поліцейським передали тактичні ремені, татамі, захисні окуляри, навушники та інше обладнання, яке стане у нагоді поліцейським та їхнім тренерам під час навчань.

Для покращення ж теоретичного оволодіння навчальним курсом поліцейським передали ноутбуки, якими вони можуть користуватися не лише у навчальних приміщеннях, а й на тактичних майданчиках.

«Приємно, що Консультативна місія тривалий час здійснює підтримку органів Національної поліції, матеріальну в тому числі. Я щиро сподіваюсь, що той вклад, який ви вносите в розвиток для навчання поліцейських, буде гідно оцінений нами, а поліцейські матимуть змогу якісно навчатися та використовувати отримане обладнання в повсякденній діяльності», – відзначив заступник начальника ГУНП Олег Кашперук, дякуючи представникам КМЄС за співпрацю та підтримку поліцейських.

За ефективну співпрацю та значний внесок у розвиток матеріально-технічної бази тренінгового центру заступник керівника поліції Вінниччини вручив подяку експерту з питань розвитку кадрової політики КМЄС в Україні Яні Вжещ.

Аналогічними подяками відзначили Антті Хартікайнену та Удо Моллера.Вінниця.info, фото та відео – поліції

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: поліція КМЄС обладнання навчання 
Матеріали по темі