Суспільство

Від обліпихи до старого радіоприймача. У Вінниці стартував сезонний ярмарок. Фоторепортаж

30 вересня 2017, 16:20

30 вересня у Вінниці стартував щорічний осінній ярмарок. Його розгорнули неподалік кінцевої тролейбусної зупинки у мікрорайоні Вишенька. До заднього двору великого торгового центру, з’їхалися торгівці з області. Пропонують здебільшого оптом овочі та фрукти. Також є одноосібні торгівці – пенсіонерки, які привезли домашні яйця, часник, обліпиху. Біля входу чоловік розклав на землі непотріб. Серед потертих, пательні, статуеток, журналів, красується старий радіоприймач.

 

Ближче до завершення першого дня ярмарку людей там небагато. Поодиноко по 1-2 мішки покупці везуть тачками цибулю, капусту, картоплю.

 

Ціни на ярмарку на один і той самий товар приблизно однакові. Межують від 50 копійок до гривні. Найбільше завезли сюди: цибулі (4 грн.), капусти (3,80 грн.), картоплі (4 грн.). Торгують лише від 10 кілограм. Мішками, або відрами. На ринку «Вишенка», який одразу через дорогу, на  ці ж самі овочі ціна удвічі вища. Проте продають по одному кілограму і менше. У 400 метрах від ярмарку в мережі супермаркетів розцінки на ці овочі практично ідентичні.  

 

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ціни Вінниця ярмарок 
Матеріали по темі