Суспільство

Від одягу до машини: де у Вінниці можна тимчасово залишити речі на зберігання

31 липня 2017, 11:00

  Кожен вінничанин хоча б раз у житті стикається з проблемою «Куди ж це подіти?». Зимові шини, дитячий візок, велосипед, одяг, взуття, офісна техніка, спецобладнання чи машина…. Добре, коли є великий будинок чи хоча б сарай біля помешкання. А от коли вже вся квартира і балкон закидані речами, це буквально «з’їдає» комфорт квартири.

Куди вінничанам можна «сховати» надійно свої особисті речі, техніку чи будівельні матеріали дізнавалися журналісти Вінниця.info.

У великих містах України, а особливо закордоном, люди вже давно практикують збереження особистих речей в орендованих боксах. У Вінниці на Ватутіна 174 нещодавно відкрився перший такий склад. Фірма SafeSpace, надає в оренду 115 боксів різного розміру: від 1,5 м2 і висотою в 2,5 м. до 12 м2.

Керівник фірми SafeSpace Олександр Панасенко розповів Вінниця.info, для чого призначені міні-склади та що в них зазвичай зберігають.

«У нас є дві площі для зберігання різноманітних речей. Одна з боксами, там зберігати можна що завгодно, велосипеди, меблі, техніку, шини від машин, документи, речі, іграшки, дитячі візочки….В залежності від кількості речей ми підбираємо відповідний бокс. Кожен бокс зачиняється на замок і ключі залишаються тільки в орендатора.

Друга частина складу призначена для великогабаритних речей. Це може бути сільськогосподарська техніка, автомобілі, причепи вантажівок, будівельні матеріали, літня площадка кафе, спецобладнання з хімчисток, ресторанів, офісів.…

Дуже зручно зберігати речі тут, тому що можна орендувати таку площу чи бокс, скільки потрібно індивідуально кожній людині. Це дуже вигідно тим, що не потрібно орендувати цілий склад», - розповідає Олександр.

За його словами, всі бокси знаходяться під посиленою охороною та відео наглядом. Крім цього свою власність можна застрахувати.

Загальна площа території складає 1200 квадратних метрів. Для того, щоб винайняти бокс потрібно тільки оформити договір. Мінімальний термін оренди - тиждень, максимальний - рік. За тиждень оренди найменшого боксу потрібно заплатити 63 гривні, за найбільший - 454 гривні.

Як активно вінничани користуються ноу-хау та що зазвичай зберігають розповів О. Панасенко.

«У нас вінничани залишають особисті речі зв’язані з переїздом, офісні меблі, обладнання з магазинів, шини, будівельні матеріали, автомобілі, обладнання з хімчистки. Зараз в нас зайнято близько 10% боксів.», - каже вінничанин.

Журналіст Вінниця.info побував на території складу, аби показати вінничанам варіант для зберігання особистих речей.

 

 

 

Олександр Панасенко

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: одяг речі склад 
Матеріали по темі