Події

Від перелому черепа в Подільському зоопарку загинула 11-річна зебра Тіра. Фото

30 жовтня 2020, 09:49

У Подільському зоопарку, що у Вінниці, загинула 11-річна зебра Тіра. Тварина смертельно травмувалася від удару головою об огорожу.

Про це повідомляють у Подільському зоопарку.

«Трагедія сталась вранці цього вівторка. Наша смугаста улюблениця загинула від сильного удару в огорожу вольєру.Працівники зоопарку припускають, що тварина так швидко побігла в бік огорожі через переляк. Від сильного різкого удару вона отримала травми, несумісні з життям», - зауважують там.

11-річна Тіра була представником підвиду Гранта. До Подільського зоопарку її привезли наприкінці травня минулого року. Раніше смугаста мешкала в Києві.

«Відколи Тіра оселилась у Подільському зоопарку, ми оберігали її, допомагали швидше адаптуватись до нових умов. Хвилювались за неї, коли небом проносились літаки та гелікоптери. Зебри -дуже полохливі тварини. Причиною їх стресу може стати будь-який раптовий звук чи рух. Тож, не виключено, що Тіра могла злякатись навіть птаха, який пролітав над вольєром», - зазначають у зоопарку.

За результатами розтину, який провели експерти державної ветеринарної служби, тварина загинула від перелому кісток черепу.

«Для Тіри шукали «нареченого». Планували придбати вже цього року. Адміністрація Подільського зоопарку проводила активні пошуки пари для неї», - констатують у зоопарку.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Теги: Вінниця загинула зебра Подлільський зоопарк 
Матеріали по темі