Економіка

Від завтра у вінничан подорожчає електроенергія

31 серпня 2015, 11:49

 З 1 вересня на вінничан очікує другий етап підвищення тарифів на електроенергію. В середньому ціни виростуть на 23% порівняно із нинішнім тарифом.

Про це йдеться у постанові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 26 лютого 2014 року «Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню».

З 1 вересня ціни у середньому підвищаться до 62,8 коп. за кВт-год., що на 23% більше порівняно із чинним тарифом.

Зокрема, для населення, яке споживає до 100 кВт-год (150 для сільської - місцевості), у тому числі, яке проживає у будинках, обладнаних кухонними електроплитами, тариф становитиме 45,6 коп за кВт-год.

Тариф для населення, яке споживає від 100 до 600 кВт-год. електроенергії на місяць становитиме 78,9 коп. за кВт-год.

Тариф для населення, яке споживає понад 600 кВт-год. електроенергії на місяць, становитиме 147,9 коп. за кВт-год.

Тариф для багатодітних, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу незалежно від обсягів споживання електроенергії становитиме 45,6 коп за кВт-год. З такою ж ціною оплачуватимуть електропостачання мешканці гуртожитків, які підпадають під визначення «населення, яке розраховується з енергопостачальною організацією за загальним розрахунковим засобом обліку».

Тариф для населення, яке розраховується з енергопостачальною організацією за загальним розрахунковим засобом обліку та об'єднане шляхом створення юридичної особи (ОСББ), з 1 вересня становитиме 78,9 коп. за кВт-год.

ВИННИЦА.info

Теги: тарифи електроенергія 
Матеріали по темі