Суспільство

Відео з бійки депутаток у коридорі Вінницької міської ради

28 квітня 2017, 16:30

 28 квітня після сесії Вінницької міської ради в кабінеті Асоціації органів місцевого самоврядування між двома депутатками Ганною Давиденко та Наталією Панчук зчинилась бійка. Варто відзначити, що жодного журналіста в кабінеті не було. Поруч в сусідній кімнаті були лише працівник та голова одного з квартальних комітетів.

Відео самого інциденту, тривалістю 3 секунди записала сама Ганна Давиденко на мобільний телефон. Саме цей ролик був розповсюджений на сайтах. Як і що відбувалось між 32-річного Ганною та 57-річною Наталею, хто кого бив, штовхав чи провокував, сказати достеменно не можна. Було видно лише наслідки бійки – стресовий стан Наталі Панчук, коли її «колотило» та білі плями від стіни на жакеті Ганни Давиденко. Але за словами голови квартального комітету Георгія Дідура, який був поруч, Наталі Панчук «перепало» більше.

У коридорі біля кабінету в якому сталась бійка є камери відеонагляду, з яких можна побачити, хто і як з депутаток себе поводив, і як чоловіки намагались втримати Ганні Віталіївну (в світлій сукні Наталя Панчук, в темній кофтині – Ганна Давиденко).

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: депутати бійка 
Матеріали по темі