Місто

Відкрита реєстрація до дитячого садочку на Вінницьких Хуторах

18 червня 2021, 09:26

У місті відкрито реєстрацію до дитячого садочка, який добудовується на Вінницьких Хуторах, і має запрацювати в цьому році. Відповідне рішення про створення закладу було прийнято 30 квітня, під час сесії депутатами міської ради.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради.

Двоповерховий дитячий садочок на Немирівському шосе, 94-К будується за кошти інвестора. Заклад розрахований на 6 груп, його зможуть відвідувати близько 110 маленьких вінничан. За кошти міського бюджету в садочок купують меблі, необхідне обладнання, іграшки та спортивний інвентар. На обладнання та інвентар з міського бюджету виділили понад 5 млн грн.

«Заклад має просторі групи, музичну та спортивну зали і харчоблок з модернізованим обладнанням. У приміщенні садочка враховано всі вимоги інклюзивної освіти, зокрема, пандус при вході до закладу, безпороговість та максимальна комфортність для перебування дітей з особливими освітніми потребами. На території садочка звели сучасні ігрові та спортивні майданчики», - розповіла начальник відділу дошкільної освіти та обліку дітей Леся Гарник.

Новий заклад планують відкрити восени.

Зареєструвати свою дитину батьки можуть в електронній черзі. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму на офіційному сайті Вінницької міської ради.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото із сайту ВМР

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: новий садочок 
Матеріали по темі