Суспільство

Відкриття фонтану Roshen у Вінниці відклали до закінчення карантину

27 квітня 2021, 12:50

У Вінниці відклали початок нового сезону роботи світломузичного фонтану Roshen. Увімкнуть його – як тільки закінчиться карантин в Україні.

Як повідомили на сайті корпорації Roshen, точну дату відкриття фонтану компанія повідомить після відповідного рішення Уряду. В Україні продовжили адаптивний карантин до 30 червня.

Нагадаємо, минулого року традиційне відкриття фонтану Roshen теж перенесли на кілька місяців. Замість квітня, фонтан почав працювати у серпні.


Довідка.

Фонтан ROSHEN – це витвір інженерного мистецтва. Шоу-програма фонтану – це зачаровуючий мікс танцю води, світла і лазерів, а її родзинка – відео-проекції цілих сюжетів. За оцінками експертів фонтан ROSHEN входить до десятки кращих і видовищних фонтанів світу. Висота його центрального водного струменя досягає 70 м, розмір водного проекційного екрану – 16 м у висоту і 45 м у ширину, звукова потужність аудіосистеми – 3840 Вт.

Унікальність фонтану ROSHEN полягає в тому, що він використовує воду «живої» ріки. Саме тому він потребує «зимуючої технології», завдяки якій у зимовий період занурюється під кригу на дно Південного Бугу.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Roshe фонтан карантин 
Матеріали по темі