Місто

Відновили ремонт будинку на Соборній, 101: встановлюють нові балкони, старі - розбирають. Фото

16 травня 2018, 10:24

 Весною у Вінниці продовжили капітальний ремонт будинку за адресою вулиця Соборна, 101. Одну частину встигли оновити ще до зими. Днями там навіть змонтували балкони, які свого часу викликали чимало дискусій Адже за першочерговим планом всі вони мали бути відкритими, - тоді їх встановили б безкоштовно. Однак жителям такий варіант не сподобався і мерія погодилася на засклені балкони тільки за умовами співфінансування.

Вінничани мали сплатити третю частину вартості, це близько 8 тисяч гривень.

Усі роботи з ремонту фасаду оцінили у 4,1 мільйона гривень.

Висотку утеплять разом із цокольним поверхом, а дах замінять на металочерепицю. Вікна на сходових клітинах будуть металопластиковими.

«Аби знайти порозуміння з всіма мешканцями, знадобився час. Адже є у будинку пенсіонери, які не здатні виділити з власного бюджету зайві гроші на облаштування балкона. І коли решта домовласників дали добро, повстало питання, як вирішити питання з неплатоспроможними. І ми знайшли відповідь. Якусь частку візьмуть на себе сусіди. Щось з фірми, яка облаштовуватиме фасад, щось від міста, щось від спонсорів», - раніше розповідав Вінниця.info керівник Департаменту комунального господарства Вінницької міської ради Григорій Пурдик.

Через суперечки роботи розпочали з відхиленням у 2,5 місяці, тому здати весь будинок до кінця 2017-го не встигли.

Сьогодні на другій частині фасаду демонтують статі балкони та знімають фарбу. 

Проект

Вінниця.info

Теги: будинок 
Матеріали по темі