Місто

Відома вінничанка повела свою дитину на кастинг шоу талантів

4 жовтня 2016, 10:46

 1 жовтня у Вінниці відбувся кастинг на шоу «Україна має талант. Діти». 6-річний син відомої вінницької дизайнерки Світлани Теренчук Тимур взяв участь у кастингу.  Займається танцями Тимур 1,5 роки.

Про це Вінниця.info розповіла Світлана Теренчук.

«На кастингу діток було багато. Ми проходили в категорії танці, хіп-хоп. Тимур перед виступом не нервував, він просто отримував задоволення, трошки був серйозніший? ніж завжди. Номер? з яким виступав Тимур складався з трьох видів настрою: шкодний, серйозний та дуже веселий. Там він використовував не лише хіп-хоп, а й елементи брейк-дансу.

До цього номеру я йому підготувала костюм, чорний з білими птахами-роботами і кепка в нього була відповідна до костюма. Від самого початку я старалася зробити акцент окрім його таланту на візуальну картинку, щоб все було в комплексі і гармонії. Я дуже вдячна нашому тренеру студії сучасного танцю «Artfusion» Олександрі Амановій за підготовлений номер.

Дуже все пройшло приємно, процес сподобався, зараз чекаємо результатів», - каже вінничанка.

Світлана розповідає, що батьків та тренерів не пускали в залу, де проходив кастинг. Діти самі заходили з флешкою, де був музичний запис чи фонограма.

Результати кастингу будуть відомі приблизно через місяць.

 

 

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: дизайнер талант 
Матеріали по темі