Суспільство

Відомий блогер-переселенець влаштував виступ на вінницькому ринку. Відео

2 березня 2021, 17:17

2 березня на вінницькому ринку «Привокзальний», переселенець з Луганщини влаштував виступ. Андрій Турко заспівав «Пісню про рушник». Він блогер, нині живе у Вінниці. Став відомим завдяки автомобілю, у якому облаштував «караоке-таксі».

«О першій половині дня вийшов на ринок, аби купити овочів. Раптом чую, перші акорди пісні «Пісня про рушник», або, як ще її називають – «Рідна мати моя». Базаром ходив чоловік ромської національності. В одній руці колонка, в іншій мікрофон. Я дав йому грошей, і заспівав сам зо два куплети. Для мене ця пісня особлива. По-перше, завжди мріяв, щоб мати мені вишила сорочку. Але мами нема. Її не стало у 2018 році на окупованій території Луганщини. Я ж з родиною звідти був вимушений виїхати ще у 2014-му. По-друге, коли брав участь у телевізійному проекті «Шанс», мій опонент співав саме цю пісню. Чесно скажу, я б і сам її хотів заспівати, але мав співати сучасний на той період хіт», - розповів Вінниця.info Андрій.

Також зауважив, що пісня «Рідна мати моя» для нього ще один сенс. Адже створює заготовки для вишивки з українською символікою.

Відео з виступом на ринку у мережу виставив знайомий Андрія, який у цей же час також там знаходився. Про це Турко дізнався від репортера Вінниця.info.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Вінниця ринок блогер переселенець виступ караоке 
Матеріали по темі