Місто

Відсьогодні на площі Гагаріна запрацюють світлофори. Поки що – в тестовому режимі

2 жовтня 2020, 09:32

На площі Гагаріна у тестовому режимі запрацює світлофорне регулювання руху. В Агенції просторового розвитку створили відеоролик в якому йдеться про пересування автомобілів та громадського транспорту по площі.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

«Оскільки однією із задач було створення безконфліктного руху потоків, пропускна здатність перехрестя на окремих напрямках буде меншою ніж очікуване транспортне навантаження. Так, незважаючи на заборону транзитного руху по вул. Соборна з 6:00 до 22:00, за результатами аналізу існуючого трафіку та розрахунків очікується перевантаження в'їзду на перехрестя із вулиці Соборна на 10-15%, оскільки значна частка водіїв ігнорує дану заборону. Тому закликаємо усіх водіїв та пішоходів дотримуватись ПДР та бути особливо уважними після зміни схеми організації дорожнього руху на площі Гагаріна.

Відзначимо, що в ході пошуку рішення по зменшенню аварійності розглядався варіант організації кругового руху, проте наявність трамвайних колій а також значна доля автобусів та тролейбусів у потоці транспорту роблять дане рішення недоцільним, крім того, при круговому русі не вирішується питання безпечних пішохідних переходів перед входом в Центральний парк. Зміна напрямку головної дороги, яка обговорювалась в соцмережах, не відповідає принципу пріоритетності громадського транспорту та не вирішує проблеми великої кількості конфліктних точок на перехресті», пояснюють в Агенції просторового розвитку.


Світлофор увімкнули 1 жовтня. На сайті "20 хвилин" опублікували відео, як відбувається рух транспорту на площі Гагаріна.


Нагадаємо, раніше в міськраді повідомили, що на цьому тижні на площі Гагаріна запустять роботу світлофорів у тестовому режимі.

Ще раніше вінничани писали петиції із проханням повернути в попередній стан дорожні знаки на площі Гагаріна, які були у 2017 році.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: площа Гагаріна реорганізація руху світлофори 
Матеріали по темі