Суспільство

Відсьогодні зросли ціни на газ

1 серпня 2010, 17:08

З 1 серпня в Україні росли ціни на газ для населення і підприємств теплоенергетики.

Збільшення з 1 серпня 2010 року на 50% відпускних цін на природний газ для населення і ціну газу для підприємств теплоенергетики, що забезпечують опалення і гаряче водопостачання населення визначене постановами ЕКРЕ від 13 липня 2010 року.

Зокрема, граничний рівень ціни на природний газ для підприємств ТКЕ, які забезпечують населення опаленням і гарячим водопостачанням, збільшено з 872,78 гривні за тисячу кубометрів до 1309,2 гривні за тисячу кубометрів.

За даними Міністерства з питань житлово-комунального господарства, у зв`язку з підвищенням цін на газ тарифи на теплопостачання і гаряче водопостачання зростуть на 20-25%.

За словами міністра житлово-комунального господарства Юрія Хіврича, тарифи на житлово-комунальні послуги в Україні будуть збільшені з початком опалювального сезону - з 15 жовтня.

Як відомо, поступове підвищення внутрішніх цін на природний газ до економічно обгрунтованого рівня є одним із зобов`язань України в рамках співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Ціна на газ для підприємств теплоенергетики не переглядалася з грудня 2008 року і була зафіксована на рівні 872,78 гривні за тисячу кубометрів.

 

Економічна правда

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі