Місто

Відзняли відео, як у Вінниці бізон та біла лань влаштовують між собою перегони

10 травня 2021, 11:29

Працівники Подільського зоопарку, що у Вінниці, нещодавно помітили, як їх американський бізон несподівано став активним. Якщо раніше він був неповоротким, то останніми днями “намотує” кола по своєму просторому вольєру. І кут його забігів прямо біля сусіднього вольєру, де живуть рідкісні білі лані.

“Ще тиждень тому наш бізон сумував у своєму вольєрі. Неспішно прогулювався, їв бурячки та комбікорм і байдуже спостерігав за відвідувачами. А сьогодні нашого красунчика не впізнати. Намотує кола вольєром з неймовірною швидкістю. Підбігає до відвідувачів, підкорює штучну гірку, а потім знову стрімголов до свого друга, який вже чекає його у спільного паркана”, - розповідають у звіринці.

Прояви дружби відбуваються так: бізон підбігає до вольєра з білою ланню. Бігає туди-сюди, поки лань не починає рухатися з ним у такому ж напрямку. У підтвердження тому робітники зоопарку та відвідувачі записали відео та виклали його у соціальні мережі.Зауважимо, рідкісних білих ланей до Вінниці привезли торік з Одеського зоопарку. А у 2016-му у Подільському зоопарку народилася самка бізона. До слова, попри значні розміри, бізон дуже спритна і швидка тварина. При необхідності може стрибати на висоту більш ніж 180 см та бігати зі швидкістю до 60 км/год. Американський бізон є одним зі 150 видів жуйних тварин, що живуть на планеті.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця зоопарк бізон біла лань перегони 
Матеріали по темі