Місто

Виконком «дав добро» на проектування реконструкції трамвайних колій на Соборній і Вишеньці

17 січня 2017, 09:29

 Виконавчий комітет Вінницької міської ради дав дозвіл департаменту капітального будівництва на проектування реконструкції трамвайник колій в центрі і на Вишеньці.

Про це йдеться в рішенні, опублікованому на сайті мерії.

«1.Надати дозвіл департаменту капітального будівництва Вінницької міської ради на проектування:

1.1.Реконструкції трамвайних колій по вул. Келецькій в м. Вінниці (на перехресті вул.Келецька-вул.600-річчя та перехресті вул. Келецька-просп. Юності);

1.2.Реконструкції трамвайної колії по вул. Соборна в м. Вінниці.

2.Зобов`язати замовника:

2.1.Розробити проектно-кошторисні документації та затвердити їх в установленому порядку.

2.2.До виконання підготовчих та будівельних робіт приступити після отримання документу, що надає право на виконання вищезазначених робіт в департаменті ДАБІ у Вінницькій області територіального структурного підрозділу ДАБІ України відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 13.04.2011р. № 466 з наступним прийняттям об’єктів до експлуатації в установленому законодавством порядку», - йдеться в документі.

Нагадаємо, що 28 листопада департамент капітального будівництва Вінницької міської ради уклав дві угоди з ТзОВ «Львівська проектно-будівельна компанія» на розробку проектно-кошторисної документації по двох об'єктах: «Реконструкція трамвайних колій по вул. Соборній» та «Реконструкція трамвайних колій по вул. Келецька». Загальна вартість двох угод складає 429,3 тис. гривень.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: трамвай 
Матеріали по темі