Місто

Виконком Вінницької міськради переходить на електронний режим

7 червня 2011, 13:19

Для ефективної організації роботи з документами та виконання бізнес-процесів, пов'язаних з інформаційною взаємодією, виконавчі органи Вінницької міської ради використовують у своїй роботі систему електронного документообігу на платформі DocsVision.

Про це повідомляє департамент у справах засобів масової інформації та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради.

Щороку інтенсивність роботи працівників виконавчих органів міської ради зростає. Доповнюються функції та завдання усіх структурних підрозділів. Разом із цим зростають об'єми документів, з якими працюють у мерії. Враховуючи такі тенденції, кілька років тому розпочалась робота по підготовці платформи та підбору відповідного програмного забезпечення для переходу на електронний документообіг. Після реорганізації структури виконавчих органів міськради, у мерії було запроваджено систему, яка дозволяє працівникам в електронному режимі з допомогою програми DocsVision здійснювати обмін необхідними документами.

Тепер будь-який лист, який надходить до міської ради чи її виконавчих органів, спочатку сканується у канцелярії та у електронному вигляді направляється на міського голову чи його заступників, які своєю резолюцією визначають відповідальних за виконання того чи іншого завдання. Після цього документ автоматично надходить до виконавців (відповідних департаментів). Якщо на той чи інший лист або звернення вже надано відповідь, то відповідний документ закривається і автоматично переноситься у папку «Виконані завдання». Система дозволяє чітко контролювати терміни виконання кожного завдання, у разі порушення яких виконавці несуть дисциплінарну відповідальність.

«На сьогоднішній день структурні підрозділи міської ради поки-що працюють із документами як в електронному, так і в паперовому вигляді. Процес адаптації і освоєння програми DocsVision досить тривалий, але незабаром ми вже повністю перейдемо на електронне листування», - говорить заступник міського голови Володимир Слишинський.

Процеси, побудовані на базі DocsVision, дозволяють ефективно організувати роботу з електронними документами та виконання бізнес-процесів, пов'язаних з інформаційною взаємодією. Працюючи в системі, кожен співробітник вчасно отримує завдання для виконання свого етапу робіт і оперативний доступ до всієї необхідної інформації, а керівник має можливість контролювати процес і керувати ним.

Електронний документообіг допомагає впорядкувати ряд процесів, пов'язаних із вдосконаленням роботи з документами, прискорення їх пошуку і виключення втрат.

ВИННИЦА.info

 

Матеріали по темі