Політика

Віктор Ющенко у Вінниці відповів, якою бачить Україну після 21 квітня

17 квітня 2019, 11:38

17 квітня у Вінниці проводять жіночий бізнес-форум VinLadyFest. Серед спікерів Президент Укрaїни 2005–2010 років Віктор Ющенко. Поважний гість запізнився на 50 хвилин. Представникам ЗМІ дали 5 хвилин на питання, але попросили не питати про вибори і політику, а питати Віктора Андрійовича про жінок в бізнесі. Проте третій Президент дав відповідь на питання журналіста: «Якою ви бачите Україну, після 21 квітня?», об’єднавши його з іншим питанням про вибори.

«Мені запитання «За кого голосувати», нагадує, як ви прийшли на Київський вокзал, стали в центрі зали і не знаєте, куди їхати, а запитуєте в мене: «Куди їхати?». Я кажу, це ваші питання, ваші проблеми. Якщо ви скаже, що хочете доїхати до Хутора Михайлівського, я скажу, на який шлях йти, в якій касі купити білети і за скільки годин ви там будете.

Ніколи не голосуйте за прізвища. Прізвища вибору не дають. Не голосуйте за кривого, за лисого, за кучерявого, за молодого, за старого… Це не критерій. Завжди голосуйте за кращого. А коли ви вибираєте, хто кращий, перед вами повинні стояти декілька самих актуальних очікувань, які ви хочете здобути в завтрашньому дню. Якщо ви знаєте, що хочете, аби завтра в нас відбулось, я вам легко скажу, за кого голосувати. Я знаю, за кого я голосую. Я це не приховую. Але тут питання, як ключ знайти до кожного серця. Ми навчились голосувати. Ми не навчились обирати. А обирати – це бути відповідальним. Вибори цікаві, коли є громадянин – людина, яка за все відповідає, незалежно від того, яка в нього посада. Як ми хочемо мати право, але не хочемо відповідати, кого вибираємо. Наприклад, поїдьте з нашими критеріями сьогоднішніми в Литву, Чехію, чи Польщу. Нас там ніхто не зрозуміє.

З вас все починається. Я не можу вам дати відповідь ту, яка належить вам. Але в мене своє слово, яке я веду, яке захищаю на протязі всього свого життя. Не буду ординарним. Ми маємо Президента, який не може дати відповідь на російську війну. Причому не однолінійну, не одношарову, а думаючу. Не хочу повторювати ази, що з війни є дві дороги: одна через перемогу до миру, інша – через капітуляцію чи поразку. Який мир ви хочете? Я другого миру не хочу. Це не той мир, він забирає в моїх батьків, прадідів, родини, нації суверенітет, незалежність, територіальну цілісність. Це не той мир», - сказав Віктор Ющенко.

5cb6e8aa0b4dd_original_w859_h569.jpg

Вінниця.info

Теги: Віктор Ющенко Вінниця 
Матеріали по темі