Місто

Віктора Перлова не звільнятимуть з посади радника Вінницького міського голови – відповідь на петицію

17 червня 2020, 15:38

Наприкінці травня вінничанин зареєстрував до Вінницької міської ради петицію з вимогою звільнити з посади радника міського голова Віктора Перлова. На думку автора звернення, «Його проекти змін дорожньої інфраструктури міста призводять до систематичного погіршення дорожньої ситуації». Оскільки петиція набрала 375 голосів з необхідних 350, в міськраді відповіли на звернення чоловіка.

«Розпорядженням міського голови Перлова Віктора Євгенійовича призначено на посаду радника міського голови на громадських засадах з питань безпеки руху та сталої мобільності. Відповідно до п. 1 Положення про радника міського голови на громадських засадах, затвердженого розпорядженням міського голови від 23.09.2016 р. №307-р, радник міського голови на громадських засадах надає допомогу міському голові безоплатно.

Основними завданнями радника на громадських засадах є надання допомоги у вирішенні поточних питань в сфері надання адміністративних послуг, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, будівництва, освіти, культури, охорони здоров’я, фізичної культури і спорту, тощо.

Радник міського голови на громадських засадах не є посадовою, службовою особою місцевого самоврядування, не перебуває в штаті Вінницької міської ради, не отримує заробітну плату з місцевого бюджету. На нього не поширюється дія Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

Одночасно звертаю Вашу увагу, що за час роботи Перлова В. Є. радником міського голови з питань безпеки руху і сталої мобільності програма облаштування острівцями безпеки найбільш проблемних нерегульованих пішохідних переходів міста визнана одним із найбільш вдалих кейсів проекту «Інтегрований розвиток міст України» Німецького товариства міжнародної співпраці (GIZ), а напрацювання Вінниці потрапили до промо-ролику проекту.

Крім того, Проектом з організації руху на площі Гагаріна займається КП «Агенція просторового розвитку» Вінницької міської ради, а розробкою проєкту UCG Group (м. Івано-Франківськ).

Також повідомляю, що у разі наявності у Вас ідей, пропозицій щодо організації дорожнього руху у місті Вінниці, маєте можливість відповідно до Закону України «Про звернення громадян» надіслати на електронну адресу (vinrada@vmr.gov.ua) або безпосередньо через відділ звернень апарату міської ради та її виконкому свої пропозиції.

Враховуючи вищевикладене та керуючись нормами чинного законодавства, на даний час відсутні правові підстави для звільнення з посади радника міського голови на громадських засадах Перлова В.Є.

В той же час, пропозицію, викладену Вами у електронній петиції від 27.05.2020 р. щодо дорожньої інфраструктури міста, взято до відома та буде враховано виконавчими органами міської ради, до компетенції яких віднесено вирішення даного роду питань. В свою чергу, вдячні Вам за активну громадську позицію та небайдужість до питань розвитку дорожньої інфраструктури міста», – відповіли в міськраді автору звернення.

Нагадаємо, петицію про відставку свого радника Віктора Перлова прокоментував під час брифінгу міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

Раніше в місті презентували зміни, які планують реалізувати на площі Гагаріна задля врегулювання руху.

Вінниця.info, фото – з фейсбук-сторінки Віктора Перлова

Теги: міськрада Перлов острівці безпеки площа Гагаріна петиція 
Матеріали по темі