Суспільство

Вінничан попереджають про негоду. В області визначили «жовтий» рівень загрози

12 грудня 2018, 10:22

12 грудня та 13 грудня на територію України йде циклон. У Вінницькій області прогнозують сильний снігопад та пориви вітру. В обласній державній адміністрації повідомляють, що такі погодні умови можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць, що становить 2 (жовтий) рівень загрози, порушення руху автотранспорту, роботи електричних мереж, комунального господарства.

12 грудня хмарно з проясненнями, сніг, місцями хуртовини та налипання мокрого снігу. На дорогах ожеледиця. Температура вночі 1 - 6 морозу, вдень від 4 морозу до 1 градусу тепла. Очікуються сильні пориви вітру – 15-20 м/с.

13 грудня місцями сильний, хуртовини, місцями налипання мокрого снігу, місцями пориви вітру 15-20 м/с. Приріст снігового покриву 15-20 см. На дорогах ожеледиця.

Рекомендації ОДА:

  • власникам автомобільного транспорту по можливості утримуватись від поїздок;

  • вибирати швидкісний режим, який забезпечував би своєчасне гальмування;

  • під час руху в колоні збільшувати дистанцію між автомобілями - не менше 50 м;

  • не залишати автомобільний транспорт на узбіччі чи проїжджій частині, що перешкодить роботі снігоприбиральної техніки;

  • надавати допомогу пристарілим і хворим людям, які вимушено знаходяться на вулиці.

  • обережно поводитись у зоні пролягання електромереж. У разі виявлення обриву електродротів негайно повідомити районні-міські електромережі та сусідів; забезпечити охорону обірваного проводу до прибуття ремонтної бригади.

Вiнниця.info

 

 

Теги: дороги Вінницька область 
Матеріали по темі