Афіша Вінниці

Вінничан запрошують на фестиваль з флешмобом і майстер-класами

23 листопада 2015, 16:10

 25 листопада у Вінниці відбудеться ІІІ відкритий міський фестиваль народно-художньої творчості «Подільські візерунки».

Про це інформує Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.

Самобутнє культурно-мистецьке народне дійство розпочинається у фойє дитячої музичної школи №2. О 15.00 викладачі художнього відділення запропонують всім бажаючим майстер-класи, в яких створюватимуть традиційні вироби народного мистецтва.   

О 16:00 розпочнеться презентація виставки робіт учнів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Кольоровий дивограй Поділля». Свої твори глядацькій аудиторії запропонують учні художнього відділення Вінницької дитячої музичної школи №2 та Вінницької художньої школи.  О 16:30 всі присутні матимуть можливість долучитись до Подільського флешмобу і поринути у запальні народні танці.

О 17:00 у великому концертному залі школи розпочнеться  святковий гала концерт учнів «Ми з роду українців». В програмі будуть представлені твори українських композиторів класичного та сучасного  напрямків, а також народного мистецтва. На концерті також слухачів чекають виступи підготовлені гостями фестивалю: мистецькими школами міста, МПМ «Зоря» та училищем культури та мистецтв ім.М.Леонтовича.

ВИННИЦА.info

Теги: фестиваль культура 
Матеріали по темі