Суспільство

Вінничан запрошують поповнити сайт-енциклопедію «Український меморіал» іменами загиблих земляків, які загинули в зоні АТО

27 листопада 2016, 13:04

 Жителів Вінниччини  запрошують приєднатися до всеукраїнського проекту «Український меморіал».

«Ідея проекту полягає у тому, щоб ми зібрали повні відомості про бійців, які загинули під час АТО. Адже солдат живий, поки про нього пам’ятають. З 26 червня 2014 року, відколи ми почали працювати, зібрали 340 біографій. Можливо, хтось подумає, що цього замало. Але ми не беремо інформацію та фотографії з інтернету. Пропонуємо і вінничан надсилати нам інформацію та запити. Є бажання зібрати данні всіх воїнів, які пали захищаючи нашу Україні», - розповів Кирило Осовик, представник «Українського меморіалу».

Надсилати інформацію просять на електрону пошту: ukraine.memorial@gmail.com.

«Нас цікавить будь-яка інформація про загиблих, фотографії могил, фотографії меморіальних дошок і пам‘ятників. Бажано з декількох ракурсів і окремо крупним планом дошки з прізвищами, кому присвячений пам‘ятник. Проект не комерційний і на 100% реалізується силами нечисленної команди проекту. Ми вважаємо, що основна відмінність нашого проекту - це підхід до інформаційної та технічної частини. Всі біографії пишуться спеціально для сайту, ми не копіюємо інформації з Інтернет і в міру можливості намагаємося отримувати інформацію у родичів або близьких людей загиблих. Саме це є причиною повільного розміщення матеріалу, але якість того варта! Що стосується технічної частини - ми постійно покращуємо і допрацьовуємо її, щоб в результаті отримати унікальний сайт-енциклопедію і звичайно ж відкриті для ваших ідей і пропозицій. Всі біографії будуть розміщені чотирма мовами: українською, англійською, польською», - додав Осовик.   

Сайт «Український Меморіал» можна знайти за адресою : https://ukraine-memorial.org/ua/

 Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Меморіал Вінниччина 
Матеріали по темі