Суспільство

Вінничанам газ не відключатимуть. Графік встановлення безкоштовних лічильників на січень

11 січня 2016, 14:20

 ПАТ «Вінницягаз» продовжує реалізацію програми безкоштовного встановлення побутових лічильників газу в оселях, де газ використовують лише для підігріву води і приготування їжі. Отож городяни, які офіційно відмовилися від даної послуги, мають можливість змінити своє рішення і, тим самим, усунути ймовірність відключення блакитного палива у їх будинках.

Про це ВИННИЦА.info розповіли у прес-службі «Вінницягаз»

«Наразі відключати газопостачання ніхто не буде. Ми йдемо на зустріч вінничанам і ставимося до цього лояльно. Попередження виписуватимемо лише тим, хто відкрито ігнорує і відмовляється встановлювати лічильник.

Станом на 4 грудня у нас було 600 офіційних відмов, однак кількість небажаючих встановлювати лічильник насправді вдвічі більша. Хоча злісні відмовники все-таки можуть залигитися без газу. Це передбачено законом», - зазначила спеціаліст із зв’язків із громадськістю ПАТ «Вінницягаз» Оксана Поліщук.

Всього у Вінниці планують встановити ще 109 безкоштовних лічильників.

На сайті Товариства оприлюднили графік встановлення лічильників на січень 2016-го року. За детальною інформацією звертайтесь за телефоном 688-516.

 ВИННИЦА.info

Теги: газ 
Матеріали по темі