Суспільство

Вінничанам необхідно укласти договори з новою компанією до 1 січня. В іншому випадку припинять електропостачання

13 грудня 2018, 17:06

 ПАТ «Вінницяобленерго» з 1 січня 2019 року не буде надавати послуги з постачання електричної енергії. Діяльність з постачання електричної енергії споживачам на території Вінницької області почало здійснювати ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ», тому з цією компанією необхідно укласти договори до 1 січня 2019 року.

Про це йдеться в повідомленні ПАТ «Вінницяобленерго».

«Розрахунки з ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» (постачальником універсальних послуг) будуть проводитись у формі попередньої оплати на підставі комерційної пропозиції. Договір про постачання електроенергії споживачу та комерційні пропозиції можна роздрукувати з офіційного сайту ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ»: http://vin.enerа.uа.

Звертаємо Вашу увагу, що постачання електричної енергії без договору не допускається. У випадку не укладення Вами договору про постачання електричної енергії з електропостачальником, який має доступ до мереж Товариства, з 01.01.2019 року постачання електричної енергії буде припинено»,  - зазначено в повідомленні.

Довідково.

Основною послугою компанії ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» є постачання електричної енергії згідно отриманої ліцензії (Постановою НКРЕКП від 14.06.18р. № 429).

У продовж двох років з дня отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» буде виконувати функції постачальника універсальних послуг на закріпленій території (Вінницька область).

Універсальна послуга, згідно з Законом, – це постачання електричної енергії побутовим та малим непобутовим споживачам, що гарантує їхні права бути забезпеченими електричною енергією визначеної якості на умовах, визначених відповідно до Закону, при цьому:

- тариф на послуги постачальника універсальних послуг встановлюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг відповідно до затвердженої нею методики;

- надання універсальних послуг здійснюється з дотриманням умов щодо виконання спеціальних обов’язків для забезпечення загальносуспільних інтересів, передбачених статтею 62 Закону.

Законом передбачаються наступні визначення споживачів:

Споживач – це фізична особа, у тому числі фізична особа-підприємець, або юридична особа, що купує електричну енергію для власного споживання;

малий непобутовий споживач– суб'єкт малого підприємництва, електроустановки якого приєднані до системи розподілу електричної енергії номінальною напругою не більше 1кВ, який купує електричну енергію для власного споживання;

побутовий споживач – фізична особа, яка використовує електричну енергію для забезпечення власних побутових потреб, що не включають професійну та/або господарську діяльність, на підставі відповідного договору з учасником ринку, у тому числі за договором постачання електричної енергії споживачу;

Як стати споживачем ТОВ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ"

Споживачі (крім побутових та малих непобутових споживачів), яким на день набрання чинності Законом здійснював постачання електричної енергії постачальник за регульованим тарифом (ПАТ "Вінницяобленерго"), мають обрати собі електропостачальника та укласти з ним договір постачання електричної енергії споживачу. Оператор системи розподілу, за згодою відповідного споживача, повинен надати електропостачальнику інформацію про споживача, необхідну для зміни електропостачальника.

При цьому, зміна електропостачальника споживачем здійснюється на безоплатній основі.

Постачальник універсальних послуг ТОВ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ" не може відмовити побутовому та малому непобутовому споживачу, які знаходяться на території здійснення його діяльності, в укладенні договору про постачання електричної енергії.

Передача ПАТ «Вінницяобленерго» постачальнику універсальних послуг ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» персональних даних побутових та малих непобутових споживачів під час здійснення заходів з відокремлення оператора системи розподілу не потребує отримання згоди та повідомлення таких споживачів про передачу персональних даних і вважається такою, що здійснена в загальносуспільних інтересах з метою забезпечення постачання електричної енергії споживачам.

Вiнниця.info

Теги: договір електрика 
Матеріали по темі