Суспільство

Вінничанам показали техніку, яка прибирає місто: з GPS і контролем палива. Фоторепортаж

17 березня 2017, 14:29

17 березня від 13 до 15 години на площі Стуса у Вінниці для городян та гостей міста провели виставку спеціалізованої техніки, завдяки якій місто стає чистим та комфортним. Демонстрували також апаратуру, з якою будь-яка з машин завжди буде під наглядом в режимі онлайн та контролювати використання палива.

«Це техніка для прибирання, для зеленого господарства, навантажувачі, міні-трактори. Які прибирають тротуари, з пилососами, щітками. А також зимова з відвалами. Практично вся велика техніка виготовлена на основі МАЗів, з італійським оснащенням/  

Є навіть дуже цікавий пенькоріз . Показ техніки прозорий. Біля кожної одиниці можна було побачити детальну інформацію. Коли була випущена, країна виробник. І звичайно, її повна характеристика у дії»,  - розповідає Вінниця.info директор департаменту комунального господарства та благоустрою Володимир Ніценко.  

 Прибиральна техніка багатофункціональна. Її використовувати можна у будь-яку пору року. Має загальну назву - «зима-літо».

«Ми вже встановили 33 GPS-навігатори  на всій прибиральній техніці КП «Вінницьке шляхове управління». Наразі проводиться робота по  встановленню пристроїв, які більш детально надають інформацію по використанню палива (проточні датчики)»,  - зауважив Ніценко.

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця техніка 
Матеріали по темі