Суспільство

Винничане смогу бесплатно поупражняться за компьютером

16 квітня 2010, 11:17

У Вінниці відбулась презентація проекту «Відкритий світ інформаційних технологій» (Information Dissemination and Equal Access, IDEA), який сприятиме підвищенню якості інформаційної освіти та допоможе городянам, які потребують соціальної підтримки, безкоштовно оволодіти сучасними інформаційно-комунікативними технологіями.

Про це повідомляє Управління у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради.

Навчальні центри соціально-освітнього проекту IDEA на території України відкриваються упродовж останніх чотирьох років. 15 квітня вони розпочали працювати в таких містах як Вінниця, Хмельницький, Сімферополь та Макіївка.

У Вінниці на базі навчальних центрів проводитимуться різноманітні заняття, тренінги та семінари тривалістю 26 годин на місяць. Із низ 16 годин буде виділено на курси за навчальною програмою «Світ безмежних можливостей», розробником якої є корпорація Microsoft. Ця програма пропонує користувачам широкий вибір навчальних курсів від базового користування комп'ютером до основ роботи з базами даних. Слухачі курсів, які успішно закінчать навчання, отримають іменний сертифікат.

Проект «Відкритий світ інформаційних технологій» розрахований здебільшого на безробітну або частково зайняту молодь, людей з обмеженими фізичними можливостями та людей похилого віку.

«Це нова течія в отриманні комп'ютерних навиків. Перед слухачами проекту IDEA відкривається світ без кордонів, адже коли вмієш працювати за комп'ютером, коли знаєш як користуватися Інтернетом, можна знайти роботу та налагодити різні зв'язки», - переконана директора міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Світлана Сулімова.

У свою чергу, координатор навчального центру IDEA в м. Вінниці Ольга Шевчук повідомила, що на сьогоднішній день в Україні пройшли безкоштовне навчання на курсах і семінарах понад 28 тисяч слухачів. «Основним критерієм оцінювання ефективності даного проекту є якість знань та навичок, отриманих в процесі навчання. Сподіваємось, що з відкриттям у нашому місті Центру IDEA, громадяни отримають необхідні їм знання та здобудуть універсальні можливості для інтеграції в сучасний інформаційний світ», - сказала О.Шевчук.

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі