Місто

Вінничани хочуть сквер на місці старообрядницького кладовища та акваторій: подані проект

2 вересня 2016, 16:19

 У Вінниці до вересня триває прийом проектів для участі у програмі «Бюджет громадських ініціатив». Станом на 2 вересня на сайті зареєстрували 42 проекти, серед великих проектів є досить креативні пропозиції: створення у Вінниці Акваторії та перетворення старого кладовища у сквер.

Вінничанка Наталія Макарова пропонує створити на вулиці Привокзальній сквер на місці занедбаного кладовища. В описі до проекту зазначено, що кладовище було закрито понад 50 років і більше 90% поховань на даний час знищено, а територія занедбана. Тому там можна створити рекреаційну зону із зеленими насадженням. Проектом передбачено: заасфальтувати дорогу що веде до території, створити зелені насадження, облаштувати тротуарні доріжки та зробити паркан, а на території встановити лавочки, декоративні ліхтарі, урни для сміття. Також пропонується укріпити берег річечки, зробити арку біля входу та дитячий і спортивний майданчики.

Існуючий вигляд

 

Проектна пропозиція

 

Дарія Родцевич подала проект «Акваторія». Щоправда, задум передбачає спорудження величезного акваріуму за 1,6 млн. гривень, а максимальна сума, яка виділяється на великий проект – до 1 млн. гривень. Але сама суть ідеї цікава: пропонується біля фонтану Рошен створити акваторій, в якому будуть представлені різні види риб. Акваторій – двоповерхова будівля з прозорим ліфтом в середині з виглядом на фонтан, біля акваторії облаштувати ландшафт.

Проектна пропозиція

 

Вінниця.info

Теги: проекти ініціативи 
Матеріали по темі