Місто

Вінничани хочуть за мільйон створити парк на Вишеньці

15 серпня 2016, 10:33

 15 липня у Вінниці стaртувaв конкурс «Бюджет громадський ініціатив». Цьогоріч на креативні та корисні ідеї городян міська рада виділила 6,5 мільйонів. На сайті мерії вже зареєстрували 7 проектів. Одним з них є - вічнозелений хвойний сад на Вишеньці, біля ТЦ «Шок».

«Ідея полягає у створенні великого за площею вічнозеленого саду-парку з декоративний малогабаритних хвойних видів рослих з лавками для відпочинку людей, доріжками, з вуличними ліхтарями; місця, де громадяни могли б дихати цілющим хвойним повітрям, відпочивати і насолоджуватися суцільною зеленню рослинності навіть взимку», - написав автор проекту Павло Бартош.

Орієнтована вартість реалізації ідеї складає 1 мільйон гривень.

Окрім, створення саду-парку городяни також пропонують видрукувати літературно-художній альманах «Вінницький альбом»; запустити виробництво електрохімічних перетворювачів теплоти в електроенергію; поставити камери спостереження у школах; встановити систему очищення води для дитсадочків.

Заявки на участь в «Бюджеті громадських ініціатив» вінничани можуть надсилати до 28 серпня за посиланнямhttp://gromada.vmr.gov.ua/Lists/InfoAbout/ShowContent.aspx?ID=1.

Місце на карті, де пропонують створити парк

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: церква дерева 
Матеріали по темі