Суспільство

Чому вінничани ризикують і не йдуть на пішоходні переходи?

25 травня 2015, 16:06

 25 травня журналіст ВИННИЦА.info прогулявся вулицями міста, з метою «спіймати на гарячому» порушників-пішоходів. За годину об’єктиву камери вдалося «вловити» понад 60 людей в різних куточках Вінниці. Вінничани не бояться штрафів та летальних наслідків.

На запитання журналіста: «Чому ви переходите дорогу у не встановленому місці або на червоний колір світлофора», відповіді були різними, але всі були обурені таким питанням:

«Я поспішаю, який світлофор»; «Зебра далеко, я не збираюся туди бігти»; «Мій тролейбус зараз від’їде…»; «Той що, машин же немає»….

Працівник ДАІ Олег Ясінський, розповів чому вінничани порушують привила дорожнього руху та яке покарання на них очікує.

«Для вінничан, які порушують правила дорожнього руху, періодично проводиться операція «Пішохід». Порушників пішоходів ми знімаємо на відео, а потім заводимо їх в автомобіль і надаємо переглядати відеоролик, які можуть бути летальні наслідки при неправильному переході дороги. Справа в тому, що вінничани почувають себе вільними і гадають, що на все мають право, не звертають уваги на закони. Пішоходам, які переходять дорогу не встановленому місці, загрожує штраф від 51 до 85 гривень», - розповідає прапорщик міліції.

Довідка

За 2015 рік складено 853 протоколів на вінничан пішоходів які порушували правила дорожнього руху.

 

 

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

Теги: автівка 
Матеріали по темі