Економіка

Вінничани можуть оформляти субсидії не на всіх прописаних мешканців житла

11 жовтня 2017, 16:41

 Під час розрахунку розміру субсидії, держава не буде враховувати доходи громадян, які прописані в помешканні, але фактично проживають в іншому місці. Субсидія оформлюється на фактичних, а не на всіх прописаних мешканців житла.

Про це зазначено в повідомленні на сайті Вінницької ОДА.

Мешканець квартири при оформленні субсидії, в Декларації про доходи у розділі «склад сім’ї», повинен вказати родичів, котрі зареєстровані, але не живуть з субсидієотримувачем. Зокрема, треба написати: «зареєстровані, але не проживають».

Разом із Декларацією треба подати Заяву з проханням розглянути на Комісії питання про нарахування субсидій на фактичну кількість людей, які мешкають у квартирі. А також надати документ, що підтверджує факт не проживання відповідної особи за цією адресою (довідка з місця роботи в іншому місці), (довідка про навчання в іншому місці, про перебування на лікуванні тощо).

На підставі цієї заяви Управління соціального захисту спрямовує в помешкання цього заявника державного соціального інспектора. Він у свою чергу, приходить, перевіряє, складає акт. Далі в органі соціального захисту готують подання на Комісію.

Комісія приймає рішення: призначити субсидію, скажімо, не на п’ять чоловік, а, на трьох. Це рішення Комісії є обов’язковим до виконання тими житлово-комунальними підприємствами, які є надавачами послуг. Тобто послуги нараховуються не на п’ятьох прописаних, а на трьох реальних мешканців. І доходи для обрахунку субсидії також беруться з трьох замість п’яти членів родини.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: субсидія 
Матеріали по темі