Місто

Вінничани обурюються вогнищами біля річки на Великдень і діляться фото в мережі

8 квітня 2018, 18:21

 8 квітня у Вінниці на схилах Південного Бугу в районі вулиці Князів Коріатовичів невідомі підпалили сухостій. Вогонь поширювався прибережною смугою, запах диму чутно на всю околицю. Вінничани, обурюючись, викладають в мережу фото та відео.

«Жах!!!!!! Бачите як люди святкують Пасху??????? Вийшла щойно з родиною до річки "Південий Буг" навпроти Воєнного шпиталю і таке побачила. усе горить... щойно підходять пожежники, але вже все погоріло», - написала Ольга Череватова.

«…Набережна Південного Бугу...Великдень...ніхто не реагує вже другий день на випалювання сухої трави в межах міста. Купа диму в квартирі…», - пише інший користувач і додає фото в одну із груп у Facebook.

Як відомо, у м. Вінниці заборонено спалювання сухої трави. За порушення правил благоустрою передбачена адміністративна відповідальність. Контроль за дотриманням правил здійснює Муніципальна поліція.

Якщо Ви стали свідком здійснення фактів правопорушень на території нашого міста та зафіксували це на фото чи відео, Ви можете надіслати його нам на VIBER, WhatsApp або Telegram, вказуючи точну дату та час, адресу і деталі ситуації. Номер телефону: 067-4-102-101.

Вiнниця.info, фото – з соцмереж

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: природа екологія 
Матеріали по темі