Місто

Вінничани перекривали міст, аби їм повернули світло в гуртожитки

26 лютого 2015, 09:42

 25 лютого ввечері близько сотні жителів військового гуртожитку по вулиці Червоноармійській на півтори години перекрили рух по Київському мосту. В такий спосіб люди хотіли привернути увагу влади до відключення світла.

За словами мітингуючих, вони постійно страждають від відключення світла у трьох військових гуртожитках, які знаходяться на балансі Міноборони. Світло відключали вже не одноразово через заборгованість перед «Вінницяобленерго» у 500 тисяч гривень. Люди звертались до голови Вінницької ОДА Анатолія Олійника, електроенергію вмикали, але через деякий час ситуація повторювалась.

 

- Де взявся цей борг не зрозуміло, мешканці постійно платять за електроенергію, а заборгованість тягнеться вже роками, - розповідає адвокат Сніжана Чубенко. Вчора зранку, 25 лютого, електроенергію в гуртожитках черговий раз відключили. Повернувшись ввечері з роботи і побачивши, що світла немає люди вирішили перекрити дорогу на вулиці Чорновола. Протягом півтори години вони ходили через пішохідний перехід зупинивши рух транспорту.

 

 

Розгнівані вінничани вирішили зранку ініціативною групою йти до міського прокурора. Щоб вирішити проблему з відключенням світла вже з допомогою правоохоронних органів.

20 хвилин

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: світло гуртожиток 
Матеріали по темі