Культура

Вінничани побачать новинки сезону «Осінь-Зима 2010-2011»

14 жовтня 2010, 16:04

У Вінницькому академічному музично-драматичному театрі ім. Садовського 23 жовтня 2010 року відбудеться фестиваль моди «Вінницький подіум «Осінь-Зима 2010-2011».

Про це повідомляє управління у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.

За повідомленням, участь у фестивалі візьмуть як відомі вінницькі дизайнери, дизайнери-початківці, так і відомі дизайнери з Києва.

Початок фестивалю моди, який буде складатись із трьох блоків, запланований на 14-ту годину.

У першому блоці свої колекції вінничанам презентуватимуть дизайнер Олена Добровольська, дизайн-студія «Еліс Мей» (Людмила Бевз та Олена Малай), та «Тріумф». Крім того, свої колекції демонструватимуть дизайнери-початківці з Вінницького інституту конструювання одягу і підприємництва, державного професійно-технічного навчального закладу «Вінницький центр професійної технічної освіти технологій та дизайну» та «Вінницького вищого професійного училища сфери послуг». Також у першому блоці буде представлена колекція у спортивному стилі.

У другому блоці для модників і модниць Вінниці будуть представлені колекції «Фіалкове натхнення» Оксани Когут та «Щасливий одяг» від Олесі Пащенко, а також колекція від дизайнера «Ольгара». Модні новинки сезону осінь-зима представлятимуть також дизайн студії «Багіра», «Тоніка» та «Ажур» (колекція Горбонос Наталії). Свої нові колекції представлять салон трикотажної моди «Нелі-Ко» та торгова марка Світлана Теренчук.

У третьому блоці фестивалю моди, відбудеться презентація колекцій від знаних дизайнерів з Києва (поки що їхні імена організатори тримають у таємниці) та дизайн студія «ДЕСС». Родзинкою фестивалю, як завжди, стане ексклюзивна колекція від провідного вінницького дизайнера Олександра Очеретного.

Заступник начальника управління розвитку споживчого ринку та послуг Наталія Коптєва розповіла, що фестиваль є гарною нагодою для дизайнерів-початківців, які зможуть заявити про себе, а для відомих дизайнерів - продемонструвати свої останні колекції та налагодити нові і зміцнити партнерські стосунки. «Вбрання, створене з винятково якісних тканин, з оригінальною фурнітурою та модними аксесуарами до нього, а на додачу – оригінальна режисура під час самого показу: усе це чекає на вінницьких модників та модниць на «Вінницькому подіумі «Осінь-Зима2010-2011», - запевнила Н. Коптєва.

Нагадаємо, на Вінницькому подіумі "примою", яка візьме участь у показі осінньо-зимової колекції одягу відомого українського дизайнера з Олександра Очеретного, вже другий раз поспіль стане Руслана Писанка.

Також, вінницький дизайнер Олександр Очеретний приступив до розробки лінії аксесуарів та взуття, які будуть представлені на Вінницькому подіумі осінь-зима-2010

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі