Суспільство

Вінничани погрожують перекрити міжнародну трасу, якщо не встановлять зупинку, яку демонтували під час ремонту Go Highway

31 липня 2018, 14:44

 В с. Лукашівка Літинського району на Вінниччині місцеві жителі вимагають повернути їм зупинку громадського транспорту в центрі села, яку прибрали під час ремонту дороги міжнародного значення М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка. Також люди просять дорожників облаштувати пішохідні переходи та узбіччя біля містка. Представники Служби автомобільних доріг пояснюють, що роботи не завершенні, термін виконання - 2019 рік, але люди висунули вимогу – усунути всі недоліки до 1 вересня, поки діти підуть до школи. В іншому випадку - перекриють рух транспорту на трасі, що є частиною транспортного коридору Go Highway. 

«До ремонту тут з обох боків дороги було узбіччя. От йшла жіночка біля відбійника, їхала машина, яку занесло і знесла частину того відбійника. Якби ще метрів 10, то була б біда. А ще була зупинка в центрі, яку забрали…», - розповідає місцева і показує заяву на ім’я сільського голови Медяного В. В., де попередження про перекриття руху транспорту 31 липня на дорозі М-12 в с. Лукашівка.

 

«Є звернення, я його надіслав в Службу автомобільних доріг, повідомив поліцію і районних керівників. Тут питання на дві сторони. В Службу автомобільних доріг ми звертались на протязі 2-3 місяців з проханням, які недоліки треба доробити. Служба автомобільних доріг давала відповідь, що робота не закінчена і що до кінця року ці недоліки закінчать – водовідведення, доріжки для людей, пішохідні переходи і так далі. Але в нас люди зневірились, бо скоро осінь, роботи не зроблені, а людям потрібен комфорт і десь треба ходити. Тому люди сьогодні хочуть почути Службу автомобільних доріг, щоб знати, коли вони планують усунути недоліки. Ми надіємось, що до перекриття дороги не дійде», - говорить Лукашівський сільський голова Віктор Медяний.

За словами В. Медяного, в Лукашівці необхідно облаштувати ще два пішохідних переходи – в напрямку сільського кладовища (біля повороту, де за ПДР облаштовувати його не можна – ред.) та в центрі села.

«Ми зібрались не для того, щоб сваритись, а щоб запобігти аварії. Через місяць діти підуть в школу, як ту дитину пустити біля містка?», - говорять місцеві.

На попередні звернення сільського голови в САД надали відповідь щодо влаштування зупинки та пішохідних зон.

«…Визначено можливість облаштування автобусної зупинки за умови погодження з Нацполіцією. На цей час роботи на даному об’єкті ще ведуться і будуть виконані в повному обсязі, відповідно до проектно-кошторисної документації та договірної ціни. На додаткові роботи по поточному і середньому ремонту кошти з держбюджету не передбачені. Разом з тим, повідомляємо, що роботи з облаштування автобусної зупинки будуть включені в вартість додаткових робіт на 2018 рік і вимагатимуть додаткового фінансування…», - зачитав відповідь Медяний.

Найбільша небезпека на містку, тому у САД пообіцяли, що в першу чергу роботи проведуть там – відновлять огорожу та облаштують доріжку. Тож селяни вирішили почекати до 1 вересня, якщо ж не буде зупинки і облаштованого узбіччя, кажуть, що перекриють трасу.

 

 

 

 

 

 

 

 

Місток, біля якого просять облаштувати пішохідну зону

Нагадаємо, минулого року відремонтували ділянку дороги М12 від Вінниці до с. Лукашівка. Цьогоріч продовжили роботи до межі з Хмельницькою областю, які планують завершити до кінця жовтня. В липні підрядник ТОВ СП «Автострада» приступив до робіт біля м. Немирів. Загальна протяжність дороги М-12 у Вінницькій області складає 185 кілометрів.

Вiнниця.info

Теги: дороги ремонт Вінницька область люди проблеми траси 
Матеріали по темі